Se afișează postările cu eticheta
Wedding
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
Wedding
.
Afișați toate postările
marți, septembrie 08, 2009
FOTO - NUNTA cu D60 kit
Am fost la prima nunta din viata mea, cu rolul de fotograf. Nu am avut decat Nikon D60, cu kit 18-55 , un acumulator pe care l-am mai incarcat in pauze si un blitz SB 400 pe care l-am folosit putin ziua dar mai mult in biserica si la restaurant.
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)